OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på träpannå.

264401. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på träpannå.

Vinterbild med promenerade par och hund. Signerad A. Berg och daterad 1850. 19x28 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 897