Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Helsingborgs Auktionskammare
Konst
Måleri
LENNART WALLIN. Kustparti, olja på duk, signerad.
2635844. LENNART WALLIN. Kustparti, olja på duk, signerad.
63 x 55 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
63 x 55 cm.
Helsingborgs Auktionskammare
351