LENNART WALLIN. Kustparti, olja på duk, signerad.

2635844. LENNART WALLIN. Kustparti, olja på duk, signerad.

63 x 55 cm.

63 x 55 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Helsingborg, Sverige
Placering
T33 - Tavlor 33
Antal besök: 43

Andra intressanta föremål