OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Blomsterstilleben, olja på duk, signerad André.

2635804. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Blomsterstilleben, olja på duk, signerad André.

41 x 33 cm.

41 x 33 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 148