Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Stadsauktion Sundsvall
Konst
Grafik
KNUT OSKAR GASTON WILHELM SMITH. "Fiskartorpet Stockholm", handkolorerat kopparstick. Signerad "Gaston", 1900-talets första hälft.
263535. KNUT OSKAR GASTON WILHELM SMITH. "Fiskartorpet Stockholm", handkolorerat kopparstick. Signerad "Gaston", 1900-talets första hälft.
20,5 x 27 cm.
Gulnat blad.
Gör en kostnadsfri värdering!
20,5 x 27 cm.
Gulnat blad.
Stadsauktion Sundsvall
5 002