KNUT OSKAR GASTON WILHELM SMITH. "Fiskartorpet Stockholm", handkolorerat kopparstick. Signerad "Gaston", 1900-talets första hälft.

263535. KNUT OSKAR GASTON WILHELM SMITH. "Fiskartorpet Stockholm", handkolorerat kopparstick. Signerad "Gaston", 1900-talets första hälft.

20,5 x 27 cm.

Gulnat blad.

Gör en kostnadsfri värdering!

20,5 x 27 cm.

Gulnat blad.

Antal besök: 5 002