SOFFBORD, teak, Emmaboda, iläggsskiva, 1900-talets mitt.

263342. SOFFBORD, teak, Emmaboda, iläggsskiva, 1900-talets mitt.

Längd 102, bredd 72,5, iläggsskivans bredd 39,5 cm.

Smärre slitage, repor samt slagmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 637