SKULPTUR, häst, mässing, 1900-tal.

2633001. SKULPTUR, häst, mässing, 1900-tal.

Höjd 17, längd 21 cm.

Bruksskick.

Höjd 17, längd 21 cm.

Bruksskick.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 225