ERIK FAGERSTRÖM. Figurscen, olja på duk, efter G von Cederström, signerad.

2627048. ERIK FAGERSTRÖM. Figurscen, olja på duk, efter G von Cederström, signerad.

84 x 106 cm.

Hål i duk. Krackelering. Smärre färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

84 x 106 cm.

Antal besök: 333