PAUL HOFF. Skulptur, stengods, i form av lappuggla, Gustavsberg, 1993, signerad och numrerad 615.

2626766. PAUL HOFF. Skulptur, stengods, i form av lappuggla, Gustavsberg, 1993, signerad och numrerad 615.

Glaserad i grått och aningen gult. Stämpelmärkt Gustavsberg. Signerad P. Hoff 1993 A STRIX NEBULOSA. Höjd 53 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 519