MÄTINSTRUMENT för undervisning, 2 delar. 1900-talets mitt.

262573. MÄTINSTRUMENT för undervisning, 2 delar. 1900-talets mitt.

Mätinstrument, längd 97 cm, märkt Frans Nordström & Co. Stockholm. Mätinstrument, höjd 31 cm, märkt P.A. Nordström & Söner, Stockholm.

Bruks- och åldersrelaterat slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 534