262537. KAFFESKEDAR, 11 st, SOCKERTÅNG samt SKEDAR, 2 st. silver, bl.a. GEWE, 1950/60-tal.
11 skedar med dekor av blommor, GEWE, längd 10 cm.
1 socktrång GEWE, längd 9,5 cm
1 sked, Norge, 15 cm.
1 sked CO Persson, Haparanda, 1957.
Bruks- och åldersrelaterat slitage.