KNIV Norsk,KNIV, Brusletto. Stämplad på lädret "VM på ski 97 Trondheim. L:22 cm.

2625225. KNIV Norsk,KNIV, Brusletto. Stämplad på lädret "VM på ski 97 Trondheim. L:22 cm.

KNIV Norsk, Brusletto. Stämplad på lädret samt på eggen "VM på ski 97 Trondheim.
L:22 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

L:22 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 513