RAY STALJE. Ca 150 st, skisser, förlagor och bilder, varierande tekniker på papper, flertalet signerade och daterade.

2622111. RAY STALJE. Ca 150 st, skisser, förlagor och bilder, varierande tekniker på papper, flertalet signerade och daterade.

Bl.a pastell, tusch, akvarell och akryl. Åtta inramade verk, ca 142 blad i två pärmar. Varierande mått, ca 10 x 8 - 24 x 26 cm.

ej genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

ej genomgånget.

Antal besök: 260