Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Stockholms Auktionsverk Magasin 5
Konst
Måleri
AXEL HERMAN HÄGG (HAIG). "Cathedral and Market place, Malines", akvarell, monogramsignerad och daterad A.H.H. 1876.
2621837. AXEL HERMAN HÄGG (HAIG). "Cathedral and Market place, Malines", akvarell, monogramsignerad och daterad A.H.H. 1876.
Utvalt av våra föremålsexperter
Ca 45x62 cm.
Gulnat papper.
Gör en kostnadsfri värdering!
Ca 45x62 cm.
Gulnat papper.
835