AXEL HERMAN HÄGG (HAIG). "Cathedral and Market place, Malines", akvarell, monogramsignerad och daterad A.H.H. 1876.

2621837. AXEL HERMAN HÄGG (HAIG). "Cathedral and Market place, Malines", akvarell, monogramsignerad och daterad A.H.H. 1876.

Ca 45x62 cm.

Gulnat papper.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 45x62 cm.

Gulnat papper.

Antal besök: 835