Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Glas
Övrigt
LJUPCO KOCOVSKI. Vas i konstglas. Atelje Kocovski. Signerad och daterad 2006.
262008. LJUPCO KOCOVSKI. Vas i konstglas. Atelje Kocovski. Signerad och daterad 2006.
Höjd 26 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 26 cm.
Gomér & Andersson Linköping
965