BROR LJUNGGREN. Olja på pannå, Viks fiskeläge, signerad och daterad 1931.

261570. BROR LJUNGGREN. Olja på pannå, Viks fiskeläge, signerad och daterad 1931.

Signerad och daterad även a tergo. 24x32 cm.

Visst slitage.

Bror Ljunggren

Gör en kostnadsfri värdering!

Visst slitage.

Bror Ljunggren

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 493