OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Havsmotiv med båtar. Olja på duk, signerad Vahlgren och daterad 1900.

261499. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Havsmotiv med båtar. Olja på duk, signerad Vahlgren och daterad 1900.

80x44 cm.

Smärre fläckar och färgbortfall. Krackelyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

80x44 cm.

Antal besök: 1 430