SPARBÖSSA i gjutjärn, reproduktion, 1900-tal.

261163. SPARBÖSSA i gjutjärn, reproduktion, 1900-tal.

Mekaniserad fågel matar fågelungar
Höjd cq 15 cm
Längd ca 21 cm
Stämplad Reproduced From Original In Collection From The Book of Knowledge, Pat Jan 23 1883.

Patinerad
Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd cq 15 cm
Längd ca 21 cm

Patinerad
Ej funktionstestad.

Antal besök: 909