SPARBÖSSA i gjutjärn, "Leap-Fro Bank", reproduktion, 1900-tal.

261162. SPARBÖSSA i gjutjärn, "Leap-Fro Bank", reproduktion, 1900-tal.

Mekaniserad med lekande barn
Höjd 12 cm
Längd ca 18 cm
Stämplad Reproduced From Original In Collection From The Book of Knowledge.

Patinerad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mekaniserad med lekande barn
Höjd 12 cm
Längd ca 18 cm

Patinerad.

Antal besök: 681