ARNE JOHANSSON. Olja på duk, "Enebuskar och rallarroser" signerad A Johansson.

259356. ARNE JOHANSSON. Olja på duk, "Enebuskar och rallarroser" signerad A Johansson.

48x44 cm.

Arne Johansson född 1940.

Litet skav.

Gör en kostnadsfri värdering!

48x44 cm.

Arne Johansson född 1940.

Litet skav.

Antal besök: 8 111