SKÅL, Monica Backström, Kosta Boda, signerad.

258584. SKÅL, Monica Backström, Kosta Boda, signerad.

Längd 23 cm, bredd 19 cm, höjd 14 cm.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Obetydligt slitage.

Antal besök: 3 414