OKÄND KONSTNÄR. Olja på duk, flottfärd, otydligt signerad.

258103. OKÄND KONSTNÄR. Olja på duk, flottfärd, otydligt signerad.

Motiv av personer på flotte.
64x42 cm.

Duklagning.
Bubblig.

Gör en kostnadsfri värdering!

Motiv av personer på flotte.
64x42 cm.

Duklagning.
Bubblig.

Antal besök: 852