ÅKE WALDEMAR LARSSON. Olja på pannå, "En vinterdag" Vintrievägen 1975, signerad Waldemar 75.

257740. ÅKE WALDEMAR LARSSON. Olja på pannå, "En vinterdag" Vintrievägen 1975, signerad Waldemar 75.

33 x 45 cm.

Åke Waldemar Larsson (1913–1995)

Gör en kostnadsfri värdering!

33 x 45 cm.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 739