PARTI KONST, 3 delar. MARTIN LINDSTRÖM, ARNE LIDQVIST, OKÄND KONSTNÄR, olja på duk/blandteknik.

25726. PARTI KONST, 3 delar. MARTIN LINDSTRÖM, ARNE LIDQVIST, OKÄND KONSTNÄR, olja på duk/blandteknik.

ca 40 x 50 cm.

En ram med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

ca 40 x 50 cm.

En ram med skador.

Antal besök: 3 427