Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Konst
Måleri
PARTI KONST, 3 delar. MARTIN LINDSTRÖM, ARNE LIDQVIST, OKÄND KONSTNÄR, olja på duk/blandteknik.
25726. PARTI KONST, 3 delar. MARTIN LINDSTRÖM, ARNE LIDQVIST, OKÄND KONSTNÄR, olja på duk/blandteknik.
ca 40 x 50 cm.
En ram med skador.
Gör en kostnadsfri värdering!
ca 40 x 50 cm.
En ram med skador.
Gomér & Andersson Linköping
3 427