Auktionen är avslutad, men vi har andra intressanta föremål att bjuda på:

25726. PARTI KONST, 3 delar. MARTIN LINDSTRÖM, ARNE LIDQVIST, OKÄND KONSTNÄR, olja på duk/blandteknik.

ca 40 x 50 cm.

En ram med skador.

1 173 besök

Högsta bud: 300 SEK Utropspris: 600 SEK

Slutar om: Sålt 4 sep 2012 kl. 21:12 CEST

Budhistorik

BudgivareTidBud
1 31 aug 2012 kl. 20:51300 SEK
Ort
Linköping, Sverige
Gomér & Andersson
Placering
TH12
Föremålsnr
25726

Transportpriser

Hämta på plats
0 SEK

Till utlämningsställe:

Sverige/Danmark/Finland
600 SEK
Tyskland
600 SEK

Vi har följande utlämningsställen:

Danmark
Köpenhamn
Finland
Helsingfors
Sverige
Falköping, Gävle, Kalmar, Luleå, Malmö, Mölnlycke, Nyköping, Oskarshamn, Stockholm, Sundsvall, Umeå, Ängelholm, Örebro
Tyskland
Berlin, Hamburg, Köln, München

Läs mer om transport.

Om auktionshuset

Namn
Auktionshuset Gomér & Andersson AB
Org.nr
556754-7673
Telefon
013-375210
Email
Hemsida
gomer-andersson.se
Adress

Industrigatan 36
Box 405
581 04 Linköping
Sverige

Läs mer om auktionshuset.