Auktionen är avslutad, men vi har andra intressanta föremål att bjuda på:

25726. PARTI KONST, 3 delar. MARTIN LINDSTRÖM, ARNE LIDQVIST, OKÄND KONSTNÄR, olja på duk/blandteknik.

ca 40 x 50 cm.

En ram med skador.

Högsta bud: 300 SEK Utropspris: 600 SEK

Slutar om: Sålt 4 sep 2012 kl. 21:12

Budhistorik

BudgivareTidBud
1 31 aug 2012 kl. 20:51300 SEK
Föremålsnr
25726
Ort
Linköping, Sverige
Gomér & Andersson
Placering
TH12

Se auktionshusets webbplats.

Transportpriser

Hämta på plats
0 SEK
Till utlämningsställe
600 SEK

Vi har följande utlämningsställen:

Danmark
Köpenhamn
Finland
Helsingfors
Sverige
Falköping, Gävle/Älvkarleby, Göteborg, Kalmar, Luleå, Malmö, Nyköping, Oskarshamn, Stockholm, Sundsvall, Umeå, Ängelholm, Örebro
Tyskland
Berlin, Köln

Läs mer om transport till våra utlämningsställen.

Läs mer om transporter till övriga platser.