Tvådelat. Underskåp med barskåpsinredning. Jalusidörrar. Skyltmärkt. Längd 90 bredd 42 höjd 190 cm.
Slitage, ställvist blekt skiva, märken, fanerskador på kortsidorna, nagg på glasskiva.