VÄGGSKÅP, björk, 1900-talets andra hälft.

2553040. VÄGGSKÅP, björk, 1900-talets andra hälft.

Längd 85, bredd 18, höjd 55 cm.

Bruksskick.

Bruksskick.

Antal besök: 73