OKÄND KONSTNÄR. Olja på duk. 1900-tal.

254415. OKÄND KONSTNÄR. Olja på duk. 1900-tal.

Mått 49 x 69 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått 49 x 69 cm.

Antal besök: 539