SKÅL PÅ FOT, glas, Erik Höglund, "Chribska", 92.

253599. SKÅL PÅ FOT, glas, Erik Höglund, "Chribska", 92.

Gul- och gröntonad. Signerad E Höglund, Chribska 92.
Höjd 17, diameter 16 cm.

Smärre slitage, mindre nagg på fotringen, repor under foten.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 17, diameter 16 cm.

Antal besök: 1 833