Diameter ca 36 mm
Numrerad 137. Boett nummer: 93012824-2
Mekanisk självuppdragande urverk.
Boett i rostfrittstål, repfritt safirglas (1,4 mm).
Stötskyddad krona med dubbla o-ringar.
Originallåda med kvalitetscertifikat och bok medföljer. Inklusive skydd för boett.
Bruksslitage. Armband trasigt.
Diameter ca 36 mm