SJÖÖ SANDSTRÖM. Herrarmbandsur, Automatic, 1900-tal.

2533931. SJÖÖ SANDSTRÖM. Herrarmbandsur, Automatic, 1900-tal.

Diameter ca 36 mm

Numrerad 137. Boett nummer: 93012824-2

Mekanisk självuppdragande urverk.
Boett i rostfrittstål, repfritt safirglas (1,4 mm).
Stötskyddad krona med dubbla o-ringar.

Originallåda med kvalitetscertifikat och bok medföljer. Inklusive skydd för boett.

Bruksslitage. Armband trasigt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca 36 mm

Antal besök: 735