AXEL HAMBORN. Olja på pannå, "Vägen till Möllan". Signerad.

253146. AXEL HAMBORN. Olja på pannå, "Vägen till Möllan". Signerad.

Notering a terg "Inköpt å utsällning å konstnärshuset den 20 Febr. 1943"
44,5 x 52,5 cm.

Slitage.

Axel Hamborn (1892–1971)

Gör en kostnadsfri värdering!

44,5 x 52,5 cm.

Slitage.

Axel Hamborn (1892–1971)

Antal besök: 521