VÄRLDSATLAS, "Nordisk Världsatlas", S. Zetterstrand och Karl D.P. Rosén, Förlag Stockholm, 1926.

253072. VÄRLDSATLAS, "Nordisk Världsatlas", S. Zetterstrand och Karl D.P. Rosén, Förlag Stockholm, 1926.

Halvfranska band.
40 x 27,7 cm.

Slitage skador på pärmen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Halvfranska band.
40 x 27,7 cm.

Slitage skador på pärmen.

Antal besök: 1 260