BOK, "Finland i Krig, 1939-1940", Hembygdsfronten, Werner Söderström Osakeyhtiös Djuptryckeri, Borgå, Finland. 1940.

253050. BOK, "Finland i Krig, 1939-1940", Hembygdsfronten, Werner Söderström Osakeyhtiös Djuptryckeri, Borgå, Finland. 1940.

29,5 x 23 cm.

Brukslitage, skador på pärmen.

Gör en kostnadsfri värdering!

29,5 x 23 cm.

Antal besök: 1 881