EVA ENGLUND. Servis, "Maja", 19 delar, Orrefors.

2530335. EVA ENGLUND. Servis, "Maja", 19 delar, Orrefors.

10 rödvinsglas, 2 champagne, 4 starkvin, 2 selter, 1 skål, (9 delar med små nagg medföljer).

Bruksslitage.

Eva Englund (1937–1998)

Bruksslitage.

Eva Englund (1937–1998)

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Göteborg, Sverige
Placering
Hylla Östra rummet
Antal besök: 158