URNOR, 5 stycken samt FAT, 3 stycken, porslin, mestadels Japan, 1900-tal.

2528201. URNOR, 5 stycken samt FAT, 3 stycken, porslin, mestadels Japan, 1900-tal.

Bland kutani och imaridekor. Höjd 7-25 cm, längd 21-29 cm.

Nagg, sprickor samt lagningar.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Göteborg, Sverige
Placering
Vitrin 2 (orientaliskt)
Antal besök: 51