VÄGGLAMPA, mässing, modell nr 2571, Josef Frank, Svenskt Tenn.

252671. VÄGGLAMPA, mässing, modell nr 2571, Josef Frank, Svenskt Tenn.

Sju armar, längd ca 42 cm, höjd utan lampor 21 cm.

Bruksslitage samt repor, saknar en skruvinsats till lampa, ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 110