PARTI LINNE/LAKAN, 1900-talets förts häft.

252406. PARTI LINNE/LAKAN, 1900-talets förts häft.

5 underlakan vissa brodyr
7 överlakan med spets
5 örngott med spets.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

5 underlakan vissa brodyr
7 överlakan med spets
5 örngott med spets.

Bruksskick.

Antal besök: 490