FRIMÄRKEN, hela världen, 7 album.

251807. FRIMÄRKEN, hela världen, 7 album.

2 st. album från 1890-talet.

Bruksslitage samt ej genomgångna, shaubek med lösa blad.

Gör en kostnadsfri värdering!

2 st. album från 1890-talet.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 586