DIVERSE FÖREMÅL, hölster, pennor, verktyg, bältesspännen.

251629. DIVERSE FÖREMÅL, hölster, pennor, verktyg, bältesspännen.

Jadefigur, elefant. Pistolhölster 2 st, hölster övrigt. Pennor, stämplar, pennvässare, diverse bältesspännen mm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 876