VAS, kristall, Orrefors, signerad Vicke Lindstrand, ca 1940-tal.

251027. VAS, kristall, Orrefors, signerad Vicke Lindstrand, ca 1940-tal.

Kristallvas, signerad Vicke Lindstrand, 144(?)/47(?). Otydligt.
Höjd 24,5 cm.

Nagg upptill runt mynning, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 24,5 cm.

Antal besök: 1 570