JAN FALKMAN. "Kattegattsviten", färgserigrafier, 3 st, signerade, numrerade 28/190 samt daterade -78.

2510248. JAN FALKMAN. "Kattegattsviten", färgserigrafier, 3 st, signerade, numrerade 28/190 samt daterade -78.

"Arktisk luft", "Disdag" samt "Röd boj". Ca 44 x 61 cm.

Ej examinerade ur ramar. En med spricka i glas.

Jan Falkman (Född 1938)

Gör en kostnadsfri värdering!

Jan Falkman (Född 1938)

Antal besök: 333