HENRIK LÖFGREN. Kustscen, olja på duk, signerad och daterad 1907.

2508557. HENRIK LÖFGREN. Kustscen, olja på duk, signerad och daterad 1907.

Ca 55 x 74 cm.

Slitage efter ram. Liten dukskada. Smärre fläckar.

Ca 55 x 74 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 136