JULPRYDNADER, 2 stycken, lykta samt krans, dekorerad papp, 1900-talets mitt.

2505509. JULPRYDNADER, 2 stycken, lykta samt krans, dekorerad papp, 1900-talets mitt.

Diameter 29-34 cm.

Åldersslitage med skador.

Diameter 29-34 cm.

Åldersslitage med skador.

Antal besök: 137