TIDNINGAR, 5 inbunda band, mestadels "Söndags-Nisse", 1878-86.

2505221. TIDNINGAR, 5 inbunda band, mestadels "Söndags-Nisse", 1878-86.

Ca 34 x 24 cm
4 årsinbindningar "Söndags-Nisse"
1 bok, Över land och haf- illustrerade reseskildringar".

Bruksskick, skador på pärmar, fläckar, invändig blyertsskrift.

Ca 34 x 24 cm

Antal besök: 121