SATSBORD, teak, 1960-tal.

250489. SATSBORD, teak, 1960-tal.

Tredelat satsbord i teak. Längd 36,5 - 55,5 cm, bredd 28,5 - 34 cm, höjd 40,5 - 47 cm.

Bruksslitage. Repor. Märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Repor. Märken.

Antal besök: 3 372