SERVIS, "wexiö guld" Gustavsberg, 56 delar.

250480. SERVIS, "wexiö guld" Gustavsberg, 56 delar.

Terrin.
10 flata tallrikar diameter ca 24 cm.
10 djupa tallrikar diameter ca 23,5 cm.
9 assietter diameter 18,5 cm.
11 assietter diameter 16 cm
4 äggkoppar.
4 kaffekoppar med fat.
3 uppläggningsfat.

Bruksslitage, krackelyr, enstaka nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Terrin.
9 assietter diameter 18,5 cm.
11 assietter diameter 16 cm
4 äggkoppar.
4 kaffekoppar med fat.
3 uppläggningsfat.

Antal besök: 26 953