Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Helsingborgs Auktionskammare
Mattor & Textil
Mattor
RÖLAKANMATTA, Ingegerd Silow, signerad IS.
249796. RÖLAKANMATTA, Ingegerd Silow, signerad IS.
245 x 165 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
245 x 165 cm.
Bruksslitage.
Helsingborgs Auktionskammare
1 414