PARTI TEXTIL, Bl a 40 st kökshanddukar, delvis monogramsignerade E.

249791. PARTI TEXTIL, Bl a 40 st kökshanddukar, delvis monogramsignerade E.

Kökshandukar i linne/bomull. Olika mönster och färger.
12 st handdukar med monogramsignering E.
En handuk med monogramsignering H.
En handuk med monogramsignering T.E.
2 st mindre dukar med spetskant.
5 st linnedukar.

Bruksslitage.
Någon fläck.

Gör en kostnadsfri värdering!

5 st linnedukar.

Bruksslitage.
Någon fläck.

Antal besök: 485