ALGOT V RINGSTRÖM. Gårdsmotiv. Olja på pannå, signerad och daterad 1951.

249667. ALGOT V RINGSTRÖM. Gårdsmotiv. Olja på pannå, signerad och daterad 1951.

42x31 cm.

Fläckar och färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

42x31 cm.

Fläckar och färgbortfall.

Antal besök: 1 118