ALGOT V RINGSTRÖM. Kustlandskap. Olja på pannå, signerad och daterad 1948.

249666. ALGOT V RINGSTRÖM. Kustlandskap. Olja på pannå, signerad och daterad 1948.

45x38 cm.

Fläckar, färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

45x38 cm.

Fläckar, färgbortfall.

Antal besök: 2 168