PARTI SAMLARTALLRIKAR, jultallrikar, 28 st, Royal Copenhagen och B&G, Danmark.

249155. PARTI SAMLARTALLRIKAR, jultallrikar, 28 st, Royal Copenhagen och B&G, Danmark.

6 Mors dagstallrikar årgångarna 1971 - 1976, stämplade Royal Copenhagen
9 jultallrikar, årgångarna 1968 - 1976, stämplade Royal Copenhagen
10 jultallrikar, Julaften, åren 1933, 1935, 1957, 1971- 1975, 1982, stämplade, B&G
1 Christmas night in the stables, stämplad B&G
1 Victor Spiatti 1969, stämplad Royal Copenhagen
Medföljer vas, höjd, 25,5 cm, stämplad B&G 202.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick.

Antal besök: 2 789